Naše galvanická dílna poskytuje služby v oblasti povrchových úprav se zaměřením na galvanické zinkování pro malosériový program pro firmy i kusové zakázky běžným občanům.

Našim cílem je zachování a pokračování řemeslné tradice. Klademe důraz na kvalitní a precizní práci. Díky osobnímu přístupu budujeme trvalé a důvěryhodné vztahy se zákazníky.

Dílnu založil v roce 1992 pan Milan Šebek. Po několika letech se k němu přidává jeho manželka a později i dcera s partnerem a vzniká tak stabilní ryze rodinný podnik.

Galvanická dílna je určena k pokovování drobných kovových předmětů v bubnech nebo závěsovým způsobem.

Povlaky vytvořené na galvanickým pokovováním slouží k vytvoření dekorativního vzhledu, protikorozní ochraně nebo jiných funkčních vlastností povrchu jako otěruvzdornosti, tvrdosti, odrazivosti, nízkého koeficientu tření aj. Výrobní program galvanické dílny je zaměřený výlučně na galvanické zinkování.

K samotnému pokovení dochází v lázních (vodný roztok obsahující iontově anorganické soli) pomocí elektrolýzy a zinkových anod. Vyloučená vrstva zinku je v rozmezí 5-20 µm. Používané chemikálie a lázně nám dodávají ověření renomovaní výrobci.

Součástí provozu je neutralizační stanice, kde dochází k likvidaci odpadních vod z galvanovny.